Chcete sportovat, ale nemáte příliš volného času?

V tom případě mám pro Vás řešení :-) tím je např. cvičební program Focut T25 https://www.youtube.com/watch?v=y5mPEpBT_TQ, jehož autorem je fitness trenér Shaun Thompson.

Program se skládá ze třech částí: Alpha, Beta a Gamma, přičemž jednotlivé části jsou tvořeny různými 25 minutovými workouty. 25 minut na cvičení už najde přece každý. Co vy na to?


Možná si říkáte, jen 25 minut, není to málo? Odpověď zní, ne! Toto cvičení je totiž postaveno na principu HIIT, kdy se střídají dynamické, výbušné, plyo a kardio prvky s posilovacími. Cvičí se s vlastní vahou těla i s činkami. Každá část se cvičí 5 týdnů dle daného rozrvhu.


Za mě můžu jen doporučit. Prošla jsem všechny tři části, některé i opakovaně, a stále se ráda k tomuto programu vracím, i když už jej necvičím podle rozvrhů, ale vybírám si jednotlivá cvičení podle nálady.

Program vnímám jako zábavný a opravdu účinný. Samozřejmě nečekejte, že po docvičení všech částí budete mít dokonalou postavu, ale např. v mém případě došlo k úbytku tuku a zlepšila se u mě síla i koordinace.


Takže hodně zdaru a hlavně – nezapomínejte, že hubnutí není jen o cvičení, ale že velmi důležitá je úprava stravy! Pokud máte špatně nastavený jídelníček, můžete sportovat s maximálním úsilím, ale požadované výsledky se nedostaví.

Pokud byste s úpravou stravy chtěli poradit, mrkněte na mé stránky www.ulettesinazdravi.com a můžeme se společně o tom pobavit :-)

Nejlepší příspěvky
Nejnovější příspěvky
Archiv
Následujte nás
  • Facebook Basic Square